Ліля Тєптяєва

73231_635422329822400_1398920702_n.jpg

Лилия – дизайнер-график, окончила Львовскую Национальную академию искусств и проходила учебную практику в Варшавской академии искусств (отдел станковой графики и иллюстрации).  

С 2002 года работает в авторской технике бумажного искусства, которое развивает и совершенствует. Создает яркие трогательные необычные открытки ручной работы. Пишет статьи об искусстве и художниках, ведет мастер- классы на сайте "Взгляд" и проводит выездные мастер-классы. Имела ряд персональных выставок, принимала участие в конкурсах и художественных проектах, творческие работы находятся в отечественных и зарубежных частных и музейных коллекциях.

Но самым главным достижением Лилия считает свою семью, горячо любимых ею людей, без которых ей сложно себя представить. Сын Сашко, муж Олег Шупрудько, который такое вытворяет из кованого металла, как-будто бы это не металл вовсе, а бумага, с которой работает Лилия!   

 http://liljaart.livejournal.com/   http://poglyad.com/user-68356/fotos-242      г. Коломия, Ивано-Франсковской области

Вкус детства?
Ніколи не забуду бабусині пироги з вишнями і пиріжки з капустою, також кукурудзяну кашу з бринзою, козяче молоко і чаї з липи та чебрецю. Загалом, все у бабусі було найсмачніше, адже готувалося з домашніх продуктів (моя бабуся жила в селі і господарку мала чималу) з любов’ю для улюблених внучаток.

А ще пригадую, як ми (я і сестра) з батьком готували заварні тістечка та іншу смакоту. Батько вишукував в журналах і газетах цікаві рецепти для солодкоїжок і втілював це в життя, а ми з сестрою спостерігали за тією цікавою справою, часом навіть допомагаючи йому. До речі, моя сестра з тих пір любить кондитерську справу і часто пече нам щось смачненьке, а у мене дружба з випічкою не склалася - не моє воно, хоча сам процес подобається, особливо цікаво спостерігати за професіоналом в цій справі .))

А ще, пригадую, в дитячому садочку нас годували гороховою кашею і кабачковою ікрою (ну такою, радянською, незрозумілого кольору і консистенції), так от, тоді я те все їсти не могла, адже то була гидота (яка й на вигляд була не їстівною), та сьогодні із задоволенням їм як одне так і друге, і наче повертаюся в дитинство. 

І апельсини ще люблю шаленою любов'ю, і мандарини з дитинства.

Идеальный завтрак?  Будь-що, але обов’язково з гарячим чаєм, і щось солодке.

Что всегда есть в твоем холодильнике?  Овочі і фрукти, сир, сметана, масло, яйця, джеми і варення. Деколи в холодильнику можна знайти ще й сало, горілку і шоколад. В морозилці завжди ягоди, зелень, зелений горошок, гриби.

Зеленый или черный чай?  Не принципово, але люблю чорний з бергамотом, часом ще й з лимоном, апельсином чи імбиром. Зелений люблю з жасмином, разом з медом чи суничним (полуничним) варенням.

Черный кофе или с молоком?   Каву вживаю рідко. Не маю якогось упередження, просто кава не є моїм улюбленим напоєм. Хоча, бувають такі моменти в житті, що хочеться саме кави і нічого іншого. З молоком чи без молока, з цукром чи без цукру, з коньяком чи зі збитими яєчними білками - все під настрій.

Одному или разделить прием пищи с кем-то?  Зазвичай люблю їсти одна, але буває, хоча й рідко, що хочеться приємної компанії. Виняток становлять наші сімейні посиденьки за столом - в колі коханих людей їжа завжди смачніша. От що не люблю, так це споживання їжі в їдальні з великою кількістю незнайомого люду, де все це мені виглядає як автомобільна заправка.

Ты готовишь?   Я змушена, адже я дружина і мама.)) Але кухня - це не моя стихія. Мій чоловік це розуміє і ставиться поблажливо, тож коли ми хочемо з’їсти щось незвичне для нас - ми йдемо в ресторан. Але ми обоє (та й синуля наш також) настільки далекі від гурманів, що тема їжі нас не особливо хвилює. Зазвичай, запрошують в гості на якесь «коронне» блюдо чи особливе «святкове» меню, а ми наших друзів запрошуємо так: «Приходьте до нас, у нас тепло, є їжа і чай!»))

Твой топ-5 блюд?  Ха, цим питанням ти ввела мене в ступор. У мене немає відповіді на це запитання. Головне, щоб їжа, яка повинна бути теплою - була теплою, яка повинна бути холодною - була б холодною, при цьому, щоб і та і інша обов’язково була свіжою та корисною! 

Та, мабуть, на першому місці все ж були б деруни! (Не дуже корисно, але дуже смачно.) 

Не люблю?  У мене немає такого. Люблю експерименти, враження і цікаву приємну атмосферу, тож можу вживати все їстівне, залежить від ситуації і настрою.  Хоча, знаєш, пригадала один момент з дитинства: в їдальні дитячої лікарні нам (пацієнтам) подали манну кашу, зварену на воді, разом з оселедцем. Я, звичайно, спробувала (хтозна, раптом мені б сподобалось), та було очевидно -  я таке не полюблю!))

Знаю что вредно, но делаю?  Люблю випічку і шоколад, тож при сильному бажанні можу з’їсти щось смачненьке не лише після 6 вечора, але й після 12 ночі.

Что ты делаешь во время еды?  Думаю, але не про їжу.)) Також під час їжі можу дивитися фільм, читати, вести записи. Мабуть, я до їжі досить зневажливо відношуся.))

Отличное место, где замечательно готовят?   О, я знаю таке місце - моя подруга у Львові страшенно смачно готує. На жаль, я рідко у неї буваю, але не знаю нікого, хто б готував смачніше. Щодо якогось закладу громадського харчування - не знаю такого, але я ще в пошуку.   

Твой "гениальный" (быстрый, легкий в приготовлении, страшно вкусный, твой хит) рецепт?  Не знаю як щодо геніальності, але якщо треба швидко приготувати щось перекусити на вечерю - тоді  картопля в мундирах (зварена або запечена), сало і цибуля - саме воно! А якщо вечеря після важкого і нервового робочого дня, то ще 30 грам горілки зверху - для зняття стресу!))